Další službou, kterou Stability CZ nabízí, je takzvaný event marketing, tedy pořádání společenských či sportovních akcí a dalších událostí pro Vaši společnost či projekty. Event marketing je velmi důležitou stránkou marketingu a zvyšuje povědomí o Vaší firmě. Pomocí společenských či sportovních událostí si můžete na svou stranu naklonit mnoho nových zákazníků!

Kreativní řešení našich specialistů zajistí, že na Vaši akci lidé jen tak nezapomenou. Všechny společenské a sportovní události Vám připravujeme na míru, aby se co nejvíce hodily k Vašim aktivitám. Při těchto událostech nejenže propagujete sami sebe, ale rovněž se od potenciálních i stávajících klientů můžete dovědět jejich potřeby. Zároveň je zde prostor pro reklamu například na nové služby, projekty či produkty.

Svěřte nám svůj event marketing a nebudete litovat! Vaše společenské nebo sportovní akce zůstanou na dlouho v paměti všech účastníků! Náš kreativní tým věnuje všechny svoje znalosti a síly do tvorby co nejúspěšnějších kulturních a sportovních akcí!

TOP